Уцінений свічник "Гуннар" 18 см срібного кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми, довга свічка циліндричної форми |
| Діаметр рекомендованої свічки | 18 мм |
| Комплектація свічкою | 0 шт. |
| Ширина підсвічника | 80 мм |
| Глибина підсвічника | 80 мм |
| Діаметр підсвічника | 80 мм |
| Висота підсвічника | 180 мм |
| Вага підсвічника | 150 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




