Сіро-блакитна подушка з поліестеру та поролону для стільців типу Chiavari chair із зав'язками з липучки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наповнювач | Поролон |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Застібка чохла | Блискавка |
| Колір | Сіро-блакитний |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 40 мм |
| Призначення | Для стільця |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| довжина | 400 мм |
| товщина | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| подушки | полиэстер |
| Кріплення до стільця | |
| чим кріпиться до стільця подушка | 2 липучки |
| Основні | |
| колір | сіро-блакитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


