Подушка бордового кольору з поліестеру та поролону для дерев'яних стільців типу Ghost ( Лофт) із зав'язками з липучки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наповнювач | Поролон |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Застібка чохла | Блискавка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| довжина | 420 мм |
| товщина | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| подушки | полиэстер |
| Кріплення до стільця | |
| чим кріпиться до стільця подушка | 2 липучки |
| Основні | |
| колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


